3 STR TIGHT
3 STR TIGHT
3 STR TIGHT
3 STR TIGHT
ADIDAS

3 STR TIGHT

код на производ: DV2610
1.888 MKD
1.888 MKD
1.133 MKD
заштеда: 755 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
34 XS
38 M
40 L
42 XL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики EE5111
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.853 MKD
заштеда 40%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики BZ0000
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.912 MKD
заштеда 30%
5.588 MKD
7.388 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EF9110
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.213 MKD
заштеда 40%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CQ2017
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.932 MKD
заштеда 30%
4.188 MKD
5.488 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""