3 STR TIGHT
3 STR TIGHT
3 STR TIGHT
3 STR TIGHT
3 STR TIGHT
3 STR TIGHT
3 STR TIGHT
3 STR TIGHT
3 STR TIGHT
3 STR TIGHT
ADIDAS

3 STR TIGHT

код на производ: GD2435
1.888 MKD
1.888 MKD
1.322 MKD
заштеда: 566 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Уживајте во класичен спортски стил и бои кои даваат динамика на секоја комбинација.

ADIDAS ADICOLOR 3-STRIPES LEGGINGS се женски хеланки кои совршено се совпаѓаат со кроп топ и патики.

Со минималистички стил, тие се идеални за да ја истакнат вашата силуета.

Хеланките се направени од мек и растеглив памук за поголема удобност во активните денови.

 

Спецификации:

 • Прилагодлив крој

 • Состав: 93% памук, 7% еластин

 • Боја: сина / бела

 • Шифра на артикл: GD2435

карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица GD2433
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.042 MKD
заштеда 30%
1.488 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Патики FW3693
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.260 MKD
заштеда 15%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики S82058
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.522 MKD
заштеда 30%
7.888 MKD
11.288 MKD
големина
1
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
Sačuvano u omiljne
Патики FY0605
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.516 MKD
заштеда 25%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""