SHORT TIGHTS
SHORT TIGHTS
SHORT TIGHTS
SHORT TIGHTS
SHORT TIGHTS
SHORT TIGHTS
SHORT TIGHTS
SHORT TIGHTS
SHORT TIGHTS
SHORT TIGHTS
ADIDAS

SHORT TIGHTS

код на производ: GC6786
1.888 MKD
1.888 MKD
1.322 MKD
заштеда: 566 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SHORT TIGHTS се женски шорцеви наменети за велосипедистки, спортистки или љбители на спортска облека.

Направени се од високо еластичен материјал кој се прилепува на телото и го следи секое движење.

Без разлика дали се забавувате со пријателите, се опуштате дома или тренирате надвор, тоа ќе го правите со целосна слобода на движење.

Покрај својата удобност, овие женски спортски шорцеви имаат исклучително модерен дизајн, така што секогаш ќе изгледате безгрижно и со стил.

 

Спецификации:

 • Женски велосипедски шорцеви

 • Дозволуваат непречено движење во текот на целиот ден

 • Логото на adidas и препознатливите три линии

 • Состав: 89% полиестер, 11% еластин

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GC6786

карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

1.182 MKD
1.688 MKD
1.322 MKD
1.888 MKD
1.182 MKD
1.688 MKD
1.322 MKD
1.888 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики BA7593
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.492 MKD
заштеда 30%
4.988 MKD
8.588 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FV3452
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.260 MKD
заштеда 15%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CG6187
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.344 MKD
заштеда 20%
5.430 MKD
6.788 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX8103
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
заштеда 20%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""