БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Горен дел тренерки

по страна

Горен дел тренерки

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Возраст
Брендови
Пол
големина
колекција
цена
za-vozrasni
za-zeni
unisex
14 производи
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.088 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.993 MKD
заштеда 40%
4.988 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.792 MKD
заштеда 30%
3.988 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.792 MKD
заштеда 30%
3.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.572 MKD
заштеда 40%
4.288 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
adidas TOP TRACKTOP е горен дел од женска тренерка.  Тој е многу удобен и лесен.
array(0) {
}
3.988 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.910 MKD
заштеда 20%
4.888 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.647 MKD
заштеда 70%
5.490 MKD
големина
L
M
S
XL
XS