TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
ADIDAS

TRACKTOP

код на производ: FL4129

adidas TOP TRACKTOP е горен дел од женска тренерка.

 Тој е многу удобен и лесен.

3.988 MKD
3.988 MKD
3.190 MKD
заштеда: 798 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TOP TRACKTOP е горен дел од женска тренерка.

 Тој е многу удобен и лесен.

 Патентот продолжува по целата должина на истата. Ранфлите на ракавите спречуваат непотребни движења.

Познатото лого на adidas Трефоил од предната страна и трите ленти со детали од чипка на ракавите, носат елегантен спортски изглед.

Откријте го вашиот глас, истражете се, бидете слободни, креирајте ја вашата адидас урбана приказна. Оваа тренерка е вистинскиот избор за сите вас кои ја сакате спортската елеганција.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Дозволено перење во машина за перење

 • Боја: Црна

• Код на производ: FL4129

карактеристики вредност
Категорија Горен дел тренерки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""