TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
TRACKTOP
ADIDAS

TRACKTOP

код на производ: GC6827
4.288 MKD
4.288 MKD
2.573 MKD
заштеда: 1.715 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TRACKTOP го симболизира пресвртот во модата помеѓу 90тите и 2000те.

Ова парче е дизајнирано да потсетува на фудбалски тренерки.

Овој горен дел тренерки има атрактивен дизајн со детали од животински принт, странични џебови и висока јака.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Патент по целата должина

 • Висока јака

 • Странични џебови

 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GC6827

карактеристики вредност
Категорија Горен дел тренерки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""