W NSW INDIO DRESS
W NSW INDIO DRESS
W NSW INDIO DRESS
W NSW INDIO DRESS
NIKE

W NSW INDIO DRESS

код на производ: CJ3000-757
4.090 MKD
4.090 MKD
2.454 MKD
заштеда: 1.636 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

1.672 MKD
2.090 MKD
1.532 MKD
2.188 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DA4292-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.232 MKD
заштеда 20%
10.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Јакна CU5544-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики DB6175-006
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DC1160-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
string(0) ""
string(0) ""