TEE DRESS
TEE DRESS
TEE DRESS
TEE DRESS
ADIDAS

TEE DRESS

код на производ: EC1872

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 32
  *
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.283,00 MKD
4.690,00 MKD
Фустан 112216-KK001
4.090,00 MKD
2.634,00 MKD
4.390,00 MKD
1.853,00 MKD
3.088,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики F34327
4.122,00 MKD
заштеда 30%
5.888,00 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EE5906
4.853,00 MKD
заштеда 40%
8.088,00 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики BD7475
3.912,00 MKD
заштеда 30%
5.588,00 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Патики CP9945
4.750,00 MKD
заштеда 15%
5.588,00 MKD
8.588,00 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""