TEE DRESS AOP
TEE DRESS AOP
TEE DRESS AOP
TEE DRESS AOP
TEE DRESS AOP
TEE DRESS AOP
ADIDAS

TEE DRESS AOP

код на производ: DV0120
провери достапност
 • 32
  *
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Фустан
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни

остави коментар

слични производи

Фустан 112216-KK001
2.045,00 MKD
4.090,00 MKD
3.073,00 MKD
4.390,00 MKD
2.488,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики F34120
6.279,00 MKD
заштеда 15%
7.388,00 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики BD8011
6.870,00 MKD
заштеда 20%
8.588,00 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики B37068
4.070,00 MKD
заштеда 20%
5.087,99 MKD
6.288,00 MKD
големина
1
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
Sačuvano u omiljne
Патики BD7475
5.588,00 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
string(0) ""
string(0) ""