БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
adidas Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
adidas Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
adidas Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
adidas Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
adidas Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
adidas Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
adidas Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
adidas Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
adidas Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
adidas

adidas Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress

код на производ: HC2043
2.788 MKD
2.788 MKD
2.230 MKD
заштеда: 558 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 2XS
  2XS
 • XS
 • S
 • M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas TEE DRESS е женски lifestyle фустан кој можете да го носите каде и да одите. Се одликува со широк крој и странични процепи за целосна слобода на движење. Изработена е од памук во широк крој, за да обезбеди удобност и комфор во текот на целиот ден. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук. Големото Trefoil лого на задната страна ќе го нагласи вашиот спортски и опуштен стил.
Спецификација:

 • Широк крој
 • Странични процепи
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Нашите памучни производи поддржуваат одржливо одгледување памук
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Фустан
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Пол За жени
  Основната поделба Текстил

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FU9636
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.713 MKD
  заштеда 40%
  6.188 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики F34120
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.395 MKD
  заштеда 30%
  6.279 MKD
  7.388 MKD
  големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики H06582
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ8013
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.870 MKD
  заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Фустан HC4463
  3.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56