БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

W NSW DRESS JRSY
W NSW DRESS JRSY
W NSW DRESS JRSY
W NSW DRESS JRSY
NIKE

W NSW DRESS JRSY

код на производ: CZ9732-394
4.090 MKD
4.090 MKD
3.272 MKD
заштеда: 818 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  *
 • 2X
  *
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
  M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Фустанот lifestyle Nike SPORTSWEAR DRESS JRSY нуди спортски изглед и елеганција.

Направен е од мек памук, кој одговара на вашата кожа и ви дава целодневна удобност.

Должиата е до колена и затоа е идеален за топлите летни денови.

Патентот од задната страна ви овозможува да го соблечете или да го облечете многу брзо и лесно.

Носете го Nike SPORTSWEAR DRESS JRSY lifestyle фустанот и уживајте во стил, удобност и квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Патент на задната страна
 • Лого Nike на градите
 • Без ракави
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: зелена
 • Код на производ: CZ9732-394
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Пол За жени
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara
Pomoć

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CI7523-301
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.112 MKD
заштеда 20%
8.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CZ0774-200
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CU7846-600
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.632 MKD
заштеда 20%
8.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CI9090-700
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.990 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Фустан H38732
2.488 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Фустан H35504
2.188 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Фустан CZ9862-858
3.272 MKD
заштеда 20%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Фустан GN3165
2.788 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56