W NSW ESSNTL DRESS
W NSW ESSNTL DRESS
W NSW ESSNTL DRESS
W NSW ESSNTL DRESS
W NSW ESSNTL DRESS
W NSW ESSNTL DRESS
W NSW ESSNTL DRESS
W NSW ESSNTL DRESS
W NSW ESSNTL DRESS
W NSW ESSNTL DRESS
NIKE

W NSW ESSNTL DRESS

код на производ: CJ2242-140
2.090 MKD
2.090 MKD
1.881 MKD
заштеда: 209 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

Купи било каков производ кој е дел од нашата понуда и одбери ранец од нашата издвоена понуда на кој ќе добиеш 30% попуст.

провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

2.188 MKD
2.388 MKD
2.863 MKD
4.090 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 725061-800
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.075 MKD
заштеда 40%
6.792 MKD
9.890 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики 844863-999
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.314 MKD
заштеда 40%
7.190 MKD
10.190 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики 319986-118
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.394 MKD
заштеда 40%
8.990 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
4
4,5
5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики CD2722-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.232 MKD
заштеда 20%
12.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
string(0) ""
string(0) ""