AOP HOODIE (CR)
AOP HOODIE (CR)
AOP HOODIE (CR)
AOP HOODIE (CR)
AOP HOODIE (CR)
AOP HOODIE (CR)
AOP HOODIE (CR)
AOP HOODIE (CR)
AOP HOODIE (CR)
AOP HOODIE (CR)
ADIDAS

AOP HOODIE (CR)

код на производ: FL4134
3.988 MKD
3.988 MKD
2.393 MKD
заштеда: 1.595 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.388 MKD
1.673 MKD
2.788 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FV3285
9 termina 150 sati početni nivo
adidas SUPERSTAR W се женски патики од Superstar колекцијата. Многу се удобни. Израбо...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
заштеда 20%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EF1994
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.022 MKD
заштеда 35%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CQ2028
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.653 MKD
заштеда 40%
11.088 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
adidas TRACKPANT е долен дел од женска тренерка. Класичниот стил е освежен со овој мод...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
заштеда 30%
3.388 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
string(0) ""
string(0) ""