W NSW TCH FLC WR HOODIE FZ
W NSW TCH FLC WR HOODIE FZ
W NSW TCH FLC WR HOODIE FZ
W NSW TCH FLC WR HOODIE FZ
NIKE

W NSW TCH FLC WR HOODIE FZ

код на производ: BV3455-291
7.390,00 MKD
7.390,00 MKD
4.434,00 MKD
заштеда: 2.956,00 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 2XL
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • M
  *
 • S
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

остави коментар

слични производи

2.634,00 MKD
4.390,00 MKD
4.288,00 MKD
6.290,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица AO5337-051
1.603,00 MKD
заштеда 30%
2.290,00 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
2.993,00 MKD
заштеда 25%
3.990,00 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица 831752-011
1.659,00 MKD
заштеда 51%
3.390,00 MKD
големина
2XS
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица 829747-355
1.422,00 MKD
заштеда 30%
2.031,00 MKD
2.390,00 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""