CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
ADIDAS

CROPPED HOODIE

код на производ: EC1874
4.288 MKD
4.288 MKD
2.573 MKD
заштеда: 1.715 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.388 MKD
1.673 MKD
2.788 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FU9636
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики D96551
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики BB5163
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.270 MKD
заштеда 20%
4.088 MKD
6.788 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Патики AQ5644
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.494 MKD
заштеда 50%
2.988 MKD
5.888 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""