CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
CROPPED HOODIE
ADIDAS

CROPPED HOODIE

код на производ: EC0766
4.288,00 MKD
4.288,00 MKD
2.573,00 MKD
заштеда: 1.715,00 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 32
  *
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Цел LIFESTYLE
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

6.952,00 MKD
8.690,00 MKD
4.792,00 MKD
5.990,00 MKD
3.752,00 MKD
4.690,00 MKD
3.752,00 MKD
4.690,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FV3285
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188,00 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CM8417
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172,00 MKD
заштеда 30%
7.388,00 MKD
големина
10
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.701,00 MKD
заштеда 10%
3.001,00 MKD
4.288,00 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Патики CQ2827
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.070,00 MKD
заштеда 20%
5.087,99 MKD
6.788,00 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""