M NSW TCH FLC WR
NIKE

M NSW TCH FLC WR

код на производ: 805144-091
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 3XL
  *
 • L
  *
 • M
  *
 • S
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Состав
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

остави коментар

слични производи

7.388,00 MKD
4.288,00 MKD
5.032,00 MKD
6.290,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица CD4145-754
2.290,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица BV7637-010
1.692,00 MKD
заштеда 15%
1.990,00 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
3.591,00 MKD
заштеда 10%
3.990,00 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""