БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер Primeblue
adidas Дуксер Primeblue
adidas Дуксер Primeblue
adidas Дуксер Primeblue
adidas Дуксер Primeblue
adidas Дуксер Primeblue
adidas Дуксер Primeblue
adidas Дуксер Primeblue
adidas Дуксер Primeblue
adidas Дуксер Primeblue
adidas

adidas Дуксер Primeblue

код на производ: HN5890
4.088 MKD
4.088 MKD
3.270 MKD
заштеда: 818 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 2XS
  2XS
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Primeblue е женска јакна за трчање. adidas ветува дека ќе ве придружува во секое време, нудејќи удобност и уникатен стил. Како во животот, така и во облеката, секој детал прави разлика. Primeblue содржи Parley Ocean Plastic™ кој е направен од рециклиран отпад собран од плажите и крајбрежните области пред да стигне до океанот. Со купувањето на оваа јакна, вие се приклучувате на заложбите на adidas да стави крај на пластичниот отпад. Комбинацијата на материјали од кои е направена обезбедува функционалност и удобност. Јакната е се одликува со регуларенм крој и патент кој овозможува лесна контрола на отвореноста. Страничните џебови со патенти безбедно ќе ги чуваат сите ваши мали предмети. adidas логото јасно ја истакнува вашата љубов кон брендот. Добијте ја вашата дневна доза на стил и удобност со оваа женска јакна за трчање.
Спецификација:

 • Женска јакна за трчање
 • Состав: 50% памук, 45% полиестер и 5% еластин
 • Еластичен појас
 • Parley Ocean Plastic™
 • adidas лого
 • Странични џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Пол За жени
  Основната поделба JR NIKE

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FX5511
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.710 MKD
  заштеда 20%
  5.888 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX1840
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.070 MKD
  заштеда 20%
  7.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ0865
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.030 MKD
  заштеда 20%
  6.288 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FY6506
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.070 MKD
  заштеда 20%
  7.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.750 MKD
  заштеда 20%
  7.188 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Патики H00346
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи