БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA Дуксер SNOW TIGER
PUMA

PUMA Дуксер SNOW TIGER

код на производ: 533474-02
5.490 MKD
5.490 MKD
3.843 MKD
заштеда: 1.647 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  *
 • 2X
  *
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3X
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • NS
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Елегантен и едноставен, Puma SNOW TIGER женскиот дуксер е направен за енергично движење. Модерно и trendy, ова парче облека има шевови инспирирани од тигар, поширок крој и метални детали. За спортски или лежерен стил, лесно ќе се вклопи во секоја комбинација. Со купување на памучни Puma производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Relaxed fit
 • Еластични делови на ракави и појас
 • Тркалезна крагна со еластични делови
 • Графички 3D вез
 • Состав: 100% памучен фротир

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Возраст За возрасни
  Бренд PUMA
  Пол За жени
  Основната поделба Текстил

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики 375072-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.190 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Патики 365561-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.642 MKD
  заштеда 25%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 366114-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.190 MKD
  големина
  10
  10,5
  11
  11,5
  12
  12,5
  3
  3,5
  4
  4,5
  5
  5,5
  6
  6,5
  7
  7,5
  8
  8,5
  9
  9,5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 373438-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.190 MKD
  големина
  35
  35,5
  35.5
  36
  36,5
  36.5
  37
  37,5
  37.5
  38
  38,5
  38.5
  39
  39,5
  39.5
  40
  40,5
  40.5
  41
  41,5
  41.5
  42
  42,5
  42.5
  43
  43,5
  43.5
  44
  44,5
  44.5

  слични производи