БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Дуксер Burgee

код на производ: NP0A4G8WN1A1
7.090 MKD
7.090 MKD
4.963 MKD
заштеда: 2.127 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 1X
  *
 • 2X
  *
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3X
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • NS
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Стилски и урбан, Napapijri BURGEE женскиот дуксер со капуљача ќе ја заокружи секоја ваша урбана модна комбинација. Со пократок крој, овој дуксер одлично ќе можете да го искомбинирате со хеланки или фармерки со висок струк. Опуштениот крој и удобната ткаенина го прават ова парче идеално за секој ден.

 • Спецификација:
 • Краток крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Преден џеб со патент
 • Еластични делови на ракавите и поработ

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Возраст За возрасни
  Бренд NAPAPIJRI
  Пол За жени
  Основната поделба Текстил

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер NF0A3RZ4HCZ1
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  glas
  1
  3.244 MKD
  заштеда 35%
  4.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL