БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas

adidas Дуксер TRF HOODIE

код на производ: HE6950
3.988 MKD
3.988 MKD
2.393 MKD
заштеда: 1.595 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 2XS
  2XS
 • XS
 • S
 • M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Trefoil е женски дуксер кој првпат се појави во 1972 година и сè уште е еден од најпрепознатливите модели на adidas.

Овој легендарен дуксер е препознатлив по логото на градите.

Дуксерот е изработен од памук кој го прави мек и удобен за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: розова

• Долги ракави

• Капуљача

 

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Пол За жени
Основната поделба Текстил

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CG6004
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.094 MKD
заштеда 50%
6.188 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики B28128
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.713 MKD
заштеда 40%
6.188 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Патики EE5111
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.853 MKD
заштеда 40%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FY6689
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
заштеда 20%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Дуксер NF0A3RZ4HCZ1
Prosecna ocena:
ocena
1
glas
1
3.244 MKD
заштеда 35%
4.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL