БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

КУПИ СО VISA

 и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

SALLY HOODIE
SALLY HOODIE
SALLY HOODIE
SALLY HOODIE
SALLY HOODIE
SALLY HOODIE
SALLY HOODIE
SALLY HOODIE
SALLY HOODIE
SALLY HOODIE
JUICY COUTURE

SALLY HOODIE

код на производ: JCAPW046-188
4.990 MKD
4.990 MKD
3.992 MKD
заштеда: 998 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  *
 • 2X
  *
 • 2XL
  *
 • 34
  32
 • 3X
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • 42
 • LG
  *
 • 40
  38
 • MD
  *
 • NS
  *
 • 38
 • SM
  *
 • 44
  42
 • 36
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Возраст За возрасни
Бренд JUICY COUTURE
Пол За жени
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.752 MKD
заштеда 20%
4.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.752 MKD
заштеда 20%
4.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.752 MKD
заштеда 20%
4.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.792 MKD
заштеда 20%
5.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Дуксер DM2274-010
4.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL