БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

AOP LOGO PLAY H
AOP LOGO PLAY H
AOP LOGO PLAY H
AOP LOGO PLAY H
AOP LOGO PLAY H
AOP LOGO PLAY H
AOP LOGO PLAY H
AOP LOGO PLAY H
AOP LOGO PLAY H
AOP LOGO PLAY H
adidas

AOP LOGO PLAY H

код на производ: H31319
4.588 MKD
4.588 MKD
4.588 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  *
 • 2X
  *
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  *
 • 3X
  *
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
  M
 • MD
  *
 • S
  S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Пол За мажи
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara
Pomoć

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики H04250
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX5090
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
заштеда 20%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GV7573
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX5558
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
заштеда 20%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-