БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NB ESSENTIALS BOTANICAL CREW FLEECE
NB ESSENTIALS BOTANICAL CREW FLEECE
NB ESSENTIALS BOTANICAL CREW FLEECE
NB ESSENTIALS BOTANICAL CREW FLEECE
NB ESSENTIALS BOTANICAL CREW FLEECE
NB ESSENTIALS BOTANICAL CREW FLEECE
NB ESSENTIALS BOTANICAL CREW FLEECE
NB ESSENTIALS BOTANICAL CREW FLEECE
NEW BALANCE

NB ESSENTIALS BOTANICAL CREW FLEECE

код на производ: WT11510-BK
3.290 MKD
3.290 MKD
2.632 MKD
заштеда: 658 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  *
 • 2X
  *
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  *
 • 3X
  *
 • 3XL
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Возраст За возрасни
Бренд NEW BALANCE
Пол За жени
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики WL574SZ2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.232 MKD
заштеда 20%
5.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики WL420DSJ
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.596 MKD
заштеда 60%
6.490 MKD
големина
10
11
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики WL574SK2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.232 MKD
заштеда 20%
5.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики WS327HL1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.472 MKD
заштеда 20%
5.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Дуксер CZ8600-010
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DD5417-010
4.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер H18042
3.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер JCWC221018-101
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL