БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas Дуксер TRF HOODIE
adidas

adidas Дуксер TRF HOODIE

код на производ: GN2953
3.688 MKD
3.688 MKD
2.582 MKD
заштеда: 1.106 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 2XS
  2XS
 • XS
 • S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Trefoil е дуксер кој првпат се појави во 1972 година и сè уште е еден од најпрепознатливите модели на adidas.

Овој легендарен дуксер е препознатлив по логото на градите.

Дуксерот е изработен од памук кој го прави мек и удобен за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: виолетова

• Долги ракави

• Капуљача

• Состав на материјал: 100% памук

• Шифра на артикл: GN2953

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Пол За жени
Основната поделба Текстил

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CG6039
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.853 MKD
заштеда 40%
8.088 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.072 MKD
заштеда 30%
4.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Патики G27709
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.793 MKD
заштеда 40%
7.988 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Патики CG6037
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.793 MKD
заштеда 20%
5.991 MKD
7.988 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Дуксер NF0A3RZ4HCZ1
Prosecna ocena:
ocena
1
glas
1
3.244 MKD
заштеда 35%
4.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL