M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR
NIKE

M NSW TCH FLC HOODIE FZ WR

код на производ: CU4489-442
7.590 MKD
7.590 MKD
7.590 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Nike Sportswear Tech Fleece Men's Full-Zip Hoodie е машки дуксер со капуљача кој што овозможува совршена удобност и топлина во постудените денови.

Направен е од светло руно што ќе ве стопли.

Двонасочниот патент по целата должина овозможува слоевито облекување, додека пространата капуљача и дискретното лого на градите му даваат модерен изглед на овој класичен модел.

Материјалот Tech Fleece е одличен изолатор со врвен изглед.

Ќе останете суви во овој дуксер дури кога времето е влажно.

Џебовите на ракавите овозможуваат брзо складирање и лесен пристап до вашиот телефон, картички или клучеви.

Капуљачата е направена од 4 панели и ви нуди удобност и аеродинамичен изглед.

Овој практичен дуксер има интересен спортски изглед за вашиот урбан стил.

Спецификации:

 • Машки дуксер со капуљача

 • Стандарден крој

 • Издржливи предни џебови

 • Материјал: 66% памук, 34% полиестер

 • Големина: XS - 4XL

 • Боја: сина

 • Шифра на артикл: CU4489-442

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 104265-131
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.993 MKD
заштеда 30%
9.990 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5.5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.090 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики CJ0579-400
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.792 MKD
заштеда 20%
10.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики AQ8830-007
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
string(0) ""
string(0) ""