SST TOP
SST TOP
SST TOP
SST TOP
SST TOP
SST TOP
SST TOP
SST TOP
SST TOP
SST TOP
SST TOP
SST TOP
ADIDAS

SST TOP

код на производ: GD2871
2.788 MKD
2.788 MKD
1.952 MKD
заштеда: 836 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 104
  4
 • 110
  5
 • 116
  6
 • 122
  7
 • 128
  8
 • 134
  9
 • 140
  10
 • 146
  *
 • 152
  12
 • 158
  *
 • 164
  14
 • 170
  15
 • 176
  *
 • 68
  6m
 • 74
  9m
 • 80
  12m
 • 86
  18m
 • 92
  2
 • 98
  3
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За девојчиња
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
68 6m
74 9m
104 4
80 12m
86 18m
92 2
98 3
110 5
116 6
128 8
140 10
152 12
170 15
164 14
122 7
134 9

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики BZ0523
9 termina 150 sati početni nivo
adidas STAN SMITH CF I се детски патики наменети за најмалите дечиња и нивните први чек...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.976 MKD
заштеда 20%
2.470 MKD
3.088 MKD
големина
3K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K
Sačuvano u omiljne
Патики B32706
9 termina 150 sati početni nivo
adidas STAN SMITH CF C унисекс патиките за деца се инспирирани од легендарната тениска ...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.168 MKD
заштеда 20%
2.710 MKD
3.388 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики AH2229
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.976 MKD
заштеда 36%
3.088 MKD
големина
3K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K
Sačuvano u omiljne
Патики BZ0420
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
заштеда 30%
2.788 MKD
3.388 MKD
големина
3K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K
string(0) ""
string(0) ""