HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
ADIDAS

HOODIE

код на производ: GD2816
2.788 MKD
2.788 MKD
1.952 MKD
заштеда: 836 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 104
  *
 • 110
  *
 • 116
  *
 • 122
  *
 • 128
  *
 • 134
  *
 • 140
  *
 • 152
  *
 • 158
  *
 • 164
  *
 • 170
  *
 • 176
  *
 • 56
  *
 • 62
  *
 • 68
  *
 • 74
  *
 • 80
  *
 • 86
  *
 • 92
  *
 • 98
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas R.Y.V. HOODIE е детски дуксер со капуљача со удобен спортски крој.

Направен е во комбинација од памук и француски фротир, што го прави многу удобен и лесен за носење.

Дизајниран во спортски стил, овој дуксер има пространа капуљача и џебови.

 

Спецификации:

 • Детски дуксер

 • Капуљача, џебови

 • 70% памук, 30% рециклиран полиестерски француски фротир

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GD2816

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Возраст За тинејџери
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.388 MKD
1.673 MKD
2.788 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики BY9544
9 termina 150 sati početni nivo
adidas GAZELLE се патики за девојки тинејџерки. Овој модел остана верен на легендарниот...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
1
1-
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики FU7712
9 termina 150 sati početni nivo
adidas SUPERSTAR се унисекс детски патики со ретро изглед, наменети за секојдневно носе...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.430 MKD
заштеда 20%
4.288 MKD
големина
10
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EE6441
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.713 MKD
заштеда 40%
6.188 MKD
големина
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики FX5871
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.288 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
string(0) ""
string(0) ""