M J SPRT DNA MC HBR FLC PO
M J SPRT DNA MC HBR FLC PO
M J SPRT DNA MC HBR FLC PO
M J SPRT DNA MC HBR FLC PO
M J SPRT DNA MC HBR FLC PO
M J SPRT DNA MC HBR FLC PO
M J SPRT DNA MC HBR FLC PO
M J SPRT DNA MC HBR FLC PO
M J SPRT DNA MC HBR FLC PO
M J SPRT DNA MC HBR FLC PO
NIKE

M J SPRT DNA MC HBR FLC PO

код на производ: CK9573-091

S&B картичка Ви овозможува повеќе - ИСКОРИСТИ 20% ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ!

Додај ги во твојата кошничка за купување твоите омилени артикли обележани со знак S&B, внесете го Вашиот код од картичката и оствари дополнителен попуст од 20%!

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 511881-112
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.945 MKD
заштеда 50%
5.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
14
15
16
17
18
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CT1091-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики BQ7930-400
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.194 MKD
заштеда 40%
11.990 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5.5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
string(0) ""
string(0) ""