TREFOIL HOODIE
TREFOIL HOODIE
TREFOIL HOODIE
TREFOIL HOODIE
TREFOIL HOODIE
TREFOIL HOODIE
TREFOIL HOODIE
TREFOIL HOODIE
TREFOIL HOODIE
TREFOIL HOODIE
ADIDAS

TREFOIL HOODIE

код на производ: GD9923
3.688 MKD
3.688 MKD
2.582 MKD
заштеда: 1.106 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3XL
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.388 MKD
1.673 MKD
2.788 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики EE5655
9 termina 150 sati početni nivo
adidas DEERUPT RUNNER се врвни машки патики кои се карактеризираат со минималистички ст...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.752 MKD
заштеда 30%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
4
5
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EG4959
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CG5675
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.492 MKD
заштеда 30%
4.988 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EH1293
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.662 MKD
заштеда 30%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""