GOOFY HOODY
GOOFY HOODY
GOOFY HOODY
GOOFY HOODY
GOOFY HOODY
GOOFY HOODY
GOOFY HOODY
GOOFY HOODY
GOOFY HOODY
GOOFY HOODY
ADIDAS

GOOFY HOODY

код на производ: GD6022
5.288 MKD
5.288 MKD
3.173 MKD
заштеда: 2.115 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3XL
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas GOOFY HOODIE е машки дуксер со детали кои го истакнуваат спортскиот стил.

Овој дуксер со капуљача е направен од мек памучен фротир и пружа голема удобност во текот на целиот ден.

Дизајнот Disney Goofy и логото на adidas на предната страна даваат автентичен стил.

 

Спецификации:

 • Машки lifestyle дуксер

 • Капуљача

 • Состав: 100% памучен француски фротир

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GD6022

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.388 MKD
1.673 MKD
2.788 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики EE5592
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.433 MKD
заштеда 40%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
4
5
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CQ3091
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.492 MKD
заштеда 30%
4.988 MKD
5.990 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики S80116
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.888 MKD
заштеда 47%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
adidas SST TRACKPANTS машкиот долен дел на тренерки со својот изглед асоцира на богатат...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.144 MKD
заштеда 50%
4.288 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
XXS
string(0) ""
string(0) ""