HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
ADIDAS

HOODIE

код на производ: GD3897
3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas HOODIE е женски дуксер со капуљача чиј дизајн е инспириран од уличната мода.

Облечете го овој дуксер adidas инспириран од уметници од колекцијата Raise Your Voice и изразете ја својата идеја и визија.

Мекиот француски фротир обезбедува целосен комфор.

Спецификации:

 • Пространа капуљача

 • Кенгур џеб

 • Состав: француски тери

 • Боја: виолетова

 • Шифра на артикл: GD3897

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FW3915
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CQ2827
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.562 MKD
заштеда 30%
5.088 MKD
6.788 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.033 MKD
заштеда 40%
3.388 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Патики FV4137
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.662 MKD
заштеда 30%
8.088 MKD
големина
1
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
string(0) ""
string(0) ""