BB CP HOODIE
BB CP HOODIE
BB CP HOODIE
BB CP HOODIE
BB CP HOODIE
BB CP HOODIE
BB CP HOODIE
BB CP HOODIE
BB CP HOODIE
BB CP HOODIE
ADIDAS

BB CP HOODIE

код на производ: GC6792
3.688 MKD
3.688 MKD
2.582 MKD
заштеда: 1.106 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas BB CP HOODIE е женски дуксер со капуљача, идеален за сите секојдневни активности.

Направен е од мек памук, така што го обезбедува потребниот комфор и топлина во текот на целиот ден.

Овој женски дуксер е т.н. кроп топ со трите карактеристични adidas линии на кои се изработени мотиви од капки дожд.

 

Спецификации:

 

 • Женски дуксер со прилагодлива капуљача

 • Минималистички дизајн

 • Трите карактеристични линии на adidas со мотиви од капки дожд и логото на adidas

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GC6792

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32 XXS
34 XS
36 S
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
46
48
50
52
54
56

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.688 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Патики FY7250
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики S82058
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.522 MKD
заштеда 30%
7.888 MKD
11.288 MKD
големина
1
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
Sačuvano u omiljne
Патики FY5080
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.288 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""