TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
TRACKPANT
ADIDAS

TRACKPANT

код на производ: FL4125

adidas TRACKPANT е долен дел од женска тренерка.

Класичниот стил е освежен со овој модел.

3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TRACKPANT е долен дел од женска тренерка.

Класичниот стил е освежен со овој модел.

Тој е многу удобен и лесен. Изработено е од полиестер. 

Ранфлите на нозете спречуваат какви било несакани движења.

 Спортска елеганција и бескомпромисна удобност - тоа е мисија на Адидас со децении.

Оваа тренерка е вистинскиот избор за вашите релаксирани денови и прошетки по природа.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер

• Дозволено перење во машина за перење

• Боја: Црна

 • Код на производ: FM4125

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""