ELASTIC CUFF PANTS
CHAMPION

ELASTIC CUFF PANTS

код на производ: 112311-KK001
3.990 MKD
3.990 MKD
1.995 MKD
заштеда: 1.995 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 3XL
  *
 • L
  *
 • M
  *
 • S
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
 • XXS
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд CHAMPION
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""