RIB CUFF PANTS
RIB CUFF PANTS
RIB CUFF PANTS
RIB CUFF PANTS
CHAMPION

RIB CUFF PANTS

код на производ: 214370-KK001
4.390 MKD
4.390 MKD
2.634 MKD
заштеда: 1.756 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • M
  *
 • S
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд CHAMPION
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""