TREFOIL PANT
TREFOIL PANT
TREFOIL PANT
TREFOIL PANT
TREFOIL PANT
TREFOIL PANT
TREFOIL PANT
TREFOIL PANT
TREFOIL PANT
TREFOIL PANT
ADIDAS

TREFOIL PANT

код на производ: DV1574

adidas TREFOIL PANT се долен дел тренерки за мажи. Едноставни линии и класичен дизајн носат крајна удобност.

3.088 MKD
3.088 MKD
1.853 MKD
заштеда: 1.235 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3XL
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TREFOIL PANT се долен дел тренерки за мажи.

Едноставни линии и класичен дизајн носат крајна удобност.

Линијата Адиколор беше лансирана во 1983 година и оттогаш е симбол на креативност и удобност.

Оваа тренерка е изработена од мек памук, што дава чувство на мекост и удобност.

Стегачите на ногавиците спречуваат какви било несакани движења.

Страничните џебови се практични за чување мали работи.

брендот adidas секогаш ви гарантира најдобар можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

• Состав: 100% памук

• Дозволено перење во машината за перење

• Прикажана боја: Црна

• Код на производот: DV1574

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""