TANAAMI PANT
TANAAMI PANT
TANAAMI PANT
TANAAMI PANT
ADIDAS

TANAAMI PANT

код на производ: DY6692
4.288 MKD
4.288 MKD
2.573 MKD
заштеда: 1.715 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • 2XS
  *
 • 3XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
  XS
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
XS XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""