STRAIGHT HEM PANTS
STRAIGHT HEM PANTS
STRAIGHT HEM PANTS
STRAIGHT HEM PANTS
CHAMPION

STRAIGHT HEM PANTS

код на производ: 111374-WW001
3.690 MKD
2.214 MKD
1.107 MKD
заштеда: 2.583 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
  *
 • M
  *
 • S
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
 • XXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд CHAMPION
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""