LADY URBAN STRIPE CUFF PANTS
LADY URBAN STRIPE CUFF PANTS
LADY URBAN STRIPE CUFF PANTS
LADY URBAN STRIPE CUFF PANTS
CHAMPION

LADY URBAN STRIPE CUFF PANTS

код на производ: CHO191211-2175
3.390 MKD
2.373 MKD
1.661 MKD
заштеда: 1.729 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
  *
 • M
  *
 • S
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
 • XXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд CHAMPION
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""