TRACK PANT
TRACK PANT
TRACK PANT
TRACK PANT
TRACK PANT
TRACK PANT
TRACK PANT
TRACK PANT
TRACK PANT
TRACK PANT
ADIDAS

TRACK PANT

код на производ: FU3879
3.388 MKD
3.388 MKD
2.541 MKD
заштеда: 847 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TRACK PANT се женски долен дел тренерки, чиј дизајн е инспириран од нагласената женственост.

Удобно и лежерно, овие долен дел тренерки прават да се чувствувате удобно и да изгледате добро.

Карактеристичните линии на adidas и широките ребрести ластици ги истакнуваат патиките.

 

Спецификации:

 • Еластичен појас

 • Состав: 100% памук

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FU3879

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""