FIREBIRD TP
FIREBIRD TP
FIREBIRD TP
FIREBIRD TP
FIREBIRD TP
FIREBIRD TP
FIREBIRD TP
FIREBIRD TP
FIREBIRD TP
FIREBIRD TP
ADIDAS

FIREBIRD TP

код на производ: GD2373
3.088 MKD
3.088 MKD
1.853 MKD
заштеда: 1.235 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Женските долен дел тренерки adidas FIREBIRD TRACKPANTS ќе направат промена во вашето секојдневие, вашата гардероба, вашата околина.

Продолжете да привлекувате внимание на она што е важно за вас, преку облеката која бирате да ја носите.

Овој долен дел тренерки е направен од рециклирани влакна, а истовремено е и исклучително удобен.

Иако дизајнот на тренерките постојано се развива и менува, класичните модели се сепак од посебна важност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, бела

 • Странични џебови

 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GD2373

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""