TRACK PANTS
TRACK PANTS
TRACK PANTS
TRACK PANTS
TRACK PANTS
TRACK PANTS
TRACK PANTS
TRACK PANTS
TRACK PANTS
TRACK PANTS
ADIDAS

TRACK PANTS

код на производ: GC6826
3.388 MKD
3.388 MKD
2.033 MKD
заштеда: 1.355 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TRACK PANT се женски долен дел тренерки погодни за секојдневно пешачење и други спортски активности.

Без разлика дали станува збор за прошетка за викенд, или за вежбање на поладно време, овие долен дел тренерки се изработени од мека ткаенина, па затоа се идеален избор за целодневни активности.

Покрај својата удобност, овие долен дел тренерки имаат исклучително модерен дизајн.

 

Спецификации:

 • Женски долен дел тренерки со странични џебови

 • Прилагодлив ремен и широки ногавици

 • Карактеристичните три линии, логото на adidas и модерните змиски шари на двете ногавици

 • Состав: 100% рециклиран полиестер; трикотажа

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GC6826

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""