JORDAN JDB LEGACY OF SPORT FLEECE PNT
JORDAN JDB LEGACY OF SPORT FLEECE PNT
JORDAN JDB LEGACY OF SPORT FLEECE PNT
JORDAN JDB LEGACY OF SPORT FLEECE PNT
NIKE

JORDAN JDB LEGACY OF SPORT FLEECE PNT

код на производ: 95A037-023
2.490 MKD
2.490 MKD
1.992 MKD
заштеда: 498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
 • LG
  *
 • M
 • MD
  *
 • S
 • SM
  *
 • XL
 • XS
  *
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За момчиња
Возраст За тинејџери
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
S
M
L
XL

остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""