JORDAN JDB LEGACY OF SPORT FLEECE PNT
JORDAN JDB LEGACY OF SPORT FLEECE PNT
JORDAN JDB LEGACY OF SPORT FLEECE PNT
JORDAN JDB LEGACY OF SPORT FLEECE PNT
NIKE

JORDAN JDB LEGACY OF SPORT FLEECE PNT

код на производ: 85A037-023
2.190 MKD
2.190 MKD
1.095 MKD
заштеда: 1.095 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  *
 • 10
  *
 • 11
  *
 • 12
  *
 • 2
  *
 • 3
  *
 • 4
  *
 • 5
  *
 • 6
  *
 • 7
  *
 • 8
  *
 • 9
  *
 • OSFA
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За момчиња
Возраст Мали деца
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""