OBLOW QUIVER
STANCE

OBLOW QUIVER

код на производ: M545D19OBQ-BLK
1.090 MKD
1.090 MKD
763 MKD
заштеда: 327 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  43-46
 • LG
  *
 • M
  38-42
 • MD
  *
 • S
  35-37
 • SM
  *
 • XL
  47-50
 • XS
  *
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол За мажи, Unisex
Возраст За возрасни
Бренд STANCE
големина EU veličina Величина во cm
S 35-37
M 38-42
L 43-46
XL 47-50

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

630 MKD
788 MKD
630 MKD
788 MKD
630 MKD
788 MKD
195 MKD
390 MKD
string(0) ""
string(0) ""