THIN TREF CREW
ADIDAS

THIN TREF CREW

код на производ: DV1729
588 MKD
588 MKD
412 MKD
заштеда: 176 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3538
    *
  • 3942
    *
  • 4346
    *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas MID SOLID CREW 2PP унисекс чорапи се изработени од тенок памук, кој ги прави многу удобни и лесни

Секој пар има лого Trefoil што им дава автентичност.

Можете да ги носите на тренинг или за која било друга пригода.

 

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

• Боја: црна, бела

• Два пара во пакување

• Состав на материјалот: 73% памук, 22% полиестер, 3% полиамид, 2% еластан

• Код на производот: DV1729

карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

630 MKD
788 MKD
630 MKD
788 MKD
630 MKD
788 MKD
195 MKD
390 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.190 MKD
заштеда 20%
1.488 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Kачкет EC3603
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
870 MKD
заштеда 20%
1.088 MKD
големина
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.190 MKD
заштеда 20%
1.488 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.350 MKD
заштеда 20%
1.688 MKD
големина
NS
OG
string(0) ""
string(0) ""