TREFOIL LINER 3PP
ADIDAS

TREFOIL LINER 3PP

код на производ: S20273
688 MKD
688 MKD
482 MKD
заштеда: 206 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2730
  *
 • 3134
  *
 • 3538
  *
 • 3942
  *
 • 4346
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TREFOIL LINEAR SOCKS 3P се чорапи кои го прават секој чекор уште поудобен.

Направени се од мешавина од памук и полиестер и го имаат логото Trefoil.

Тие се дизајнирани така што не се гледаат кога носите патики или други обувки.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црна

 • Лого Trefoil

 • Три пара

 • Состав на материјал: 73% памук, 22% полиестер, 3% полиамид, 2% еластин

 • Шифра на артикл: S20273

карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Опрема

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

630 MKD
788 MKD
630 MKD
788 MKD
630 MKD
788 MKD
195 MKD
390 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет CE4872
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
972 MKD
заштеда 30%
1.388 MKD
1.788 MKD
големина
OSFC
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Kачкет EC3603
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
870 MKD
заштеда 20%
1.088 MKD
големина
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.190 MKD
заштеда 20%
1.488 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.190 MKD
заштеда 20%
1.488 MKD
големина
NS
OG
string(0) ""
string(0) ""