TREFOIL LINER
TREFOIL LINER
TREFOIL LINER
TREFOIL LINER
TREFOIL LINER
TREFOIL LINER
ADIDAS

TREFOIL LINER

код на производ: AB3889

adidas TREFOIL LINER SOCKS 3P се унисекс спортски чорапи кои доаѓаат во пакување од три пара.

688 MKD
688 MKD
550 MKD
заштеда: 138 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2730
  *
 • 3134
  *
 • 3538
  *
 • 3942
  *
 • 4346
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas TREFOIL LINER SOCKS 3P се унисекс спортски чорапи кои доаѓаат во пакување од три пара.

Направи ги своите патики уште поудобни со овие чорапи со низок профил.

Изработени се од мешавина на најквалитетните материјали со голем удел на памук која на стапалата им нуди чувство на пријатност и мекост.

Зајакнати се на стратешки места за да обезбедат издржливост и истрајност.

Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Пакување од 3 пара
 • Состав: 73% памук, 22% полиестер, 3% најлон, 2% еластин
 • Боја: бела/црна/сива - WHITE/BLACK/MGREYH
 • Шифра на артиклот: AB3889
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Опрема

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

630 MKD
788 MKD
630 MKD
788 MKD
630 MKD
788 MKD
195 MKD
390 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.350 MKD
заштеда 20%
1.688 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Kачкет CE4872
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
972 MKD
заштеда 30%
1.388 MKD
1.788 MKD
големина
OSFC
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Патики FW8280
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.216 MKD
заштеда 25%
4.288 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Kачкет EC3603
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
870 MKD
заштеда 20%
1.088 MKD
големина
OSFM
OSFW
OSFY
string(0) ""
string(0) ""