SOLID CREW SOCK 3P
SOLID CREW SOCK 3P
SOLID CREW SOCK 3P
SOLID CREW SOCK 3P
SOLID CREW SOCK 3P
SOLID CREW SOCK 3P
SOLID CREW SOCK 3P
SOLID CREW SOCK 3P
SOLID CREW SOCK 3P
SOLID CREW SOCK 3P
ADIDAS

SOLID CREW SOCK 3P

код на производ: S21490
788 MKD
788 MKD
552 MKD
заштеда: 236 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2730
  *
 • 3134
  *
 • 3538
  *
 • 3942
  *
 • 4346
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SOLID CREW SOCK 3 PACK се спортски унисекс чорапи.

Класичниот дизајн на спортските чорапи е надополнет со препознатливите adidas линии и познатото лого на Trefoil.

Направени се од пријатен и растеглив материјал.

Тие доаѓаат во пакет од три пара.

 

Спецификации:

 • Унисекс спортски чорапи

 • Доаѓаат во пакет од три пара

 • Состав: 73% памук, 22% полиестер, 3% полиамид, 2% еластин

 • Машина за перење е дозволена

 • Прикажана боја: црна / бела

 • Шифра на артикл: S21490

карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Опрема

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

630 MKD
788 MKD
630 MKD
788 MKD
630 MKD
788 MKD
195 MKD
390 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет CE4872
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
972 MKD
заштеда 30%
1.388 MKD
1.788 MKD
големина
OSFC
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Патики FW8280
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.216 MKD
заштеда 25%
4.288 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.350 MKD
заштеда 20%
1.688 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.190 MKD
заштеда 20%
1.488 MKD
големина
NS
OG
string(0) ""
string(0) ""